Top 20/58 Alternatives to syri.net

 1. gazetaalo.com
  gazetaalo.com
 2. Gazeta Alo | Lajmi i fundit

  Gazeta Alo është një dritare e re informimi në Kosovë që përpiqet të sjellë lajmin e shpejtë te lexuesit e saj.

 3. dosja.al
  dosja.al
 4. Dosja AL – Me Ritmin e Ngjarjes

  Dosja.al është një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të besueshëm të publikut. Fokusi ynë është të pasqyrojmë sa më qartë zhvillimet në Shqipëri, Kosovë dhe rajon.

 5. emia.shop
  emia.shop
 6. eMia.shop

  eMia.Shop është tregu më i madh online në Shqipëri. Objektivi ynë është ai i të pasurit gjithmonë çmimet më të mira për të gjitha produktet që gjenden online. Të pëlqen të blesh ato që të duhen në mënyrë të sigurtë direkt nga rehatia e shtëpisë? Në eMia.shop, blerjet janë të mbrojtura dhe të sigurta. eMia.shop është zgjedhja e duhur.eMia.shop

 7. oktouest.al
  oktouest.al
 8. Oktouest Kompjuter Store - Home Page na vizitoni

  Në dyqanin Oktouest kompjuter store,do të gjeni një koleksion të madh kompjuterash.Dërgesa është falas dhe pagesë në dorëzim në Shqipëri.

 9. albanianpost.com
  albanianpost.com
 10. Albanian Post | Shtëpia e së vërtetës

  Misioni ynë është që përmes gazetarisë të ndikojmë në ndërtimin e një shoqërie më të drejtë, më të hapur dhe më demokratike.

 11. panorama.com.al
  panorama.com.al
 12. Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme

  Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët

 13. staffaugmentation.al
  staffaugmentation.al
 14. Staff Augmentation® Shqipëri | Rekrut Zhvilluesit në Shqipëri

  Ne jemi të specializuar në rekrutimin e zhvilluesve të talentuar në Shqipëri për biznesin tuaj që të ketë sukses. A jeni në një nevojë të menjëhershme për të rekrutuar një talent Shqipëri ? Atëherë ju jeni në vendin e duhur

 15. gjiganti.com
  gjiganti.com
 16. Marketing

  Gjiganti është një ndër mediat më të mëdha elektronike në diasporë duke përfshirë projektin Emigranti si një lider kryesor në çështjet e integrimit dhe organizimit të komunitetit shqiptar në 19 shtete.

 17. alta.al
  alta.al
 18. Alta ne Milano

  Alta Group është një nga Kompanitë më të mëdha në Shqipëri në sektorin e importit dhe tregëtimit të lëndëve të para dhe pajisjeve për Pastiçeri, Furra Buke, Industri Ushqimore, Akullore etj.

 19. tibo.tv
  tibo.tv
 20. TIBO TV - TELEVIZION & INTERNET - TV & FIBRA

  TIBO TV TIBO TV Të gjitha në një paketë të vetme Të gjitha në një paketë të vetme TIBO TV ofron shërbimin më cilësor IPTV/OTT që përfshin të gjitha kanalet më të ndjekura nga shqiptarët në të gjithë globin, së bashku me një

 21. librat.al
  librat.al
 22. Librat e rinj

  Librat.al është një portal për shitjen e librave online.Ky portal nuk është vetëm një projekt biznesi, por mbi të gjitha është një mision për përhapjen e shkrimeve shqip në të gjitha vendet, ku ka shqipfolës. Tashmë, ju do të keni mundësi të porosisni librat më të rinj dhe më të kërkuar në rehatinë e shtëpisë tuaj. Në bazën tonë të të dhënave aktualisht ndodhen disa mijëra botime aktive, ndërkohë që stafi ynë është gjithmonë aktiv dhe i përkushtuar në shtimin e librave të rinj dhe botimeve të tjera, për pasurimin e mëtejshëm të kësaj baze.

 23. merrjep.al
  merrjep.al
 24. Njoftime | Makina | Auto | Apartamente | Shtëpi | Telefon | MerrJep | Kompjutera | Mobilje | Shpallje | Punë | Biznes | MerrJep.al

  MerrJep.al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping

 25. comoditahome.com
  comoditahome.com
 26. Comodita Home - Kosovë

  Me premisën për ndërtimin e një brand-i që do të ofroj përmisimin e kualitetit të jetës në shtëpi dhe familje, sot Comodita Home është zingjiri më njohur i dyqaneve në Kosovë dhe rajon dhe prodhuesi më i madh i shpuzës dhe dyshekëve. Kategoritë Mattress, Line, Kitchen, Accessories, Kids dhe Regent, janë projektuar si linja që premtojnë komoditetin optimal dhe kthejnë rutinën e përditshme në jetesë të lumtur përplot rehati. Fjetja e qetë, të ushqyerit shëndetshëm dhe mirëqenja mes familjes, që nga Marsi i 2014-tës është pjesë e pandashme e çdo kujt që ka zgjedhur produktet Comodita.

 27. comodita-home.al
  comodita-home.al
 28. Comodita Home - Albania

  Me premisën për ndërtimin e një brand-i që do të ofroj përmisimin e kualitetit të jetës në shtëpi dhe familje, sot Comodita Home është zingjiri më njohur i dyqaneve në Kosovë dhe rajon dhe prodhuesi më i madh i shpuzës dhe dyshekëve. Kategoritë Mattress, Line, Kitchen, Accessories, Kids dhe Regent, janë projektuar si linja që premtojnë komoditetin optimal dhe kthejnë rutinën e përditshme në jetesë të lumtur përplot rehati. Fjetja e qetë, të ushqyerit shëndetshëm dhe mirëqenja mes familjes, që nga Marsi i 2014-tës është pjesë e pandashme e çdo kujt që ka zgjedhur produktet Comodita.

 29. sigal-ks.com
  sigal-ks.com
 30. Kryefaqja - SIGAL

  SIGAL UNIQA Group AUSTRIA në Kosovë është simbol i besueshmërisë, përgjegjësisë dhe një botëkuptimi tjetër. Është anëtar i Grupit UNIQA, një nga grupet kryesore të sigurimeve, me një traditë 200-vjeçare të ofrimit të sigurisë për më shumë se 9.4 milion mbajtës të policave. Me mbi 20 vjet veprimtari në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni e Veriut, ne mbështesim klientët tanë në përmes dhejtra degëve dhe agjencive në tërë Kosovën.

 31. balfin.al
  balfin.al
 32. The most ambitious projects of BalfinGroup are those on tourism. BalfinGroup is focused on investmentsin tourism...

  Balkan Finance Investment Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri. Portofoli i investimeve të Grupit mund të kategorizohet në aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, menaxhim i hapësirave tregtare apo industriale, shërbime, finacancim i konsumatorëve...

 33. matesielektor.al
  matesielektor.al
 34. Zgjedhje | Matesi Elektoral

  “Matësi elektoral” në Shqipëri është një platformë inovative elektorale që do të monitorojë premtimet e fushatës zgjedhore dhe zbatimin e tyre në një periudhë 2-vjeçare. Ky matës do të sigurojë të dhëna dhe profile për 201 zyrtarë publikë (61 kryetarë bashkie dhe 140 anëtarë parlamenti) për të ndihm

 35. shqiptarja.com
  shqiptarja.com
 36. Shqiptarja.com - Media më e besueshme në Shqipëri

  Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e cështjeve të rëndësishme kombetare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarë më të mirë investigativ të medias shqiptare.

 37. uptowninvest.com
  uptowninvest.com
 38. Apartamente Ne Shitje Tirane - Up Town Invest

  Kompania më e re në industrinë e pasurive të paluajtshme, e cila vjen me një strategji dhe koncept të ri për të ofruar të gjitha shërbimet që kanë

 39. tv7.al
  tv7.al
 40. Fillimi » TV 7 Albania

  Eventi “AI ËSHTË GJALLË” | Pashka 2021 Një mbrëmje e veçantë adhurimi në TV 7, me adhurues të ndryshëm nga e gjithë Shqipëria.“Ai është gjallë”. Përkujtojmë atë që Jezusi ka bërë për ne dhe dëshmojmë për jetët tona të ndryshuara në përjetë... Lexo me shume Së bashku më të fortë – Ilir Stavro 2 Kur

LOAD MORE SYRI.NET SIMILAR WEBSITES