Top 20/20 Alternatives to mzcr.cz

 1. cpzp.cz
  cpzp.cz
 2. ČPZP - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

  Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - stabilní zdravotní pojišťovna s celorepublikovou působností.

 3. uzis.cz
  uzis.cz
 4. Úvod - ÚZIS ČR

  Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR („ÚZIS ČR“ nebo „Ústav“) je organizační složkou státu, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo zdravotnictví. Podle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), je ÚZIS ČR správcem Národního zdravotnického informačního systému (NZIS). Ústav je součástí státní statistické služby (jako organizační složka státu pověřená Ministerstvem zdravotnictví k plnění svých úkolů) a tuto činnost vykonává podle zákona č. 89/1995 Sb., o státní statistické službě, ve znění pozdějších předpisů. Spolupracuje s orgány státní statistické služby, především s Českým statistickým úřadem, z...

 5. medicina-zlin.cz
  medicina-zlin.cz
 6. [email protected]

  Asociace zřizovatelů soukromých zdravotnických zařízení Zlínského kraje je sdružením právnických osob působících v resortu zdravotnictví, které si klade za cíl spolupodílet se v rámci Zlínského kraje na řešení jednotlivých i komplexních otázek rozvoje a zlepšování služeb v oblasti zdravotnictví.

 7. plastyprozdravotnictvi.cz
  plastyprozdravotnictvi.cz
 8. Plasty pro zdravotnictví | AK Plasty

  Nabízíme Vám široký sortiment plastových desek, tyčí, profilů a dalších výrobků z plastů, vyrobených zpracováním plastových polotovarů, pro nejrůznější aplikace ve zdravotnictví a farmacii.

 9. vema.cz
  vema.cz
 10. Vema | Podnikové informační systémy a ERP systémy

  Jsme specialisté na HR systém. Vytváříme nejlepší řešení pro řízení lidských zdrojů v ČR a SR.

 11. minzp.sk
  minzp.sk
 12. Ministerstvo životného prostredia

  Ministerstvo životného prostredia SR je ústredný orgán štátnej správy pre tvorbu a ochranu životného prostredia - oficiálna stránka MŽP

 13. toplinks.cz
  toplinks.cz
 14. TopLinks.CZ - katalog odkazů

  Katalog odkazů, linky, databáze, odkazy: 15093, registry firem, živností, adres, zákonů, katastru nemovitostí, odcizených vozidel zdarma internetový vyhledávač, Czech online Katalog firmy SMS reality Justice živnostenský rejstřík Telefonní seznam Katastr nemovitostí Databáze Seznam zdravotnictví Adresy Mapy IDOS PSČ

 15. cebia.cz
  cebia.cz
 16. Cebia.cz - Jednička v prověřování a zabezpečení aut | Cebia.cz

  Jednička v prověřování a zabezpečení aut v ČR. Pomáháme motoristům a firmám s bezpečným nákupem, provozem i prodejem vozidel.

 17. ing.cz
  ing.cz
 18. ING banka | Děkujeme za 20 let s vámi!

  Vážíme si toho, že jste spořili a investovali s námi. Využijte exkluzivní nabídku 1 % p. a. až do 300 000 Kč na 1 rok od Raiffeisenbank pro převedení úspor dle smluvních podmínek Raiffeisenbank.

 19. dleasing.cz
  dleasing.cz
 20. Dleasing.cz - Home

  Dleasing Vám nabízí leasingové služby, úvěry, pojištění a dotace. Využijte široké portfolio našich finančních služeb pro podnikatele i soukromé osoby.

 21. dadczech.cz
  dadczech.cz
 22. DaD Czech s. r. o. - Home

  DaD Czech, Vám nabízí leasingové služby, úvěry, pojištění a dotace. Využijte široké portfolio našich finančních služeb pro podnikatele i soukromé osoby.

 23. zuova.cz
  zuova.cz
 24. Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

  Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě je zdravotnické zařízení zřízené MZ ČR, poskytující širokou škálu zdravotních a laboratorních služeb souvisejících s ochranou zdraví a životního prostředí.

 25. mzp.cz
  mzp.cz
 26. Ministerstvo životního prostředí

 27. klubzdravi.cz
  klubzdravi.cz
 28. Klub zdraví | Wavita

  Klub zdraví Wavita - nákup produktů přímo od českého výrobce, bohatý věrnostní program, osobní přístup ke každému z vás.

 29. mojeid.cz
  mojeid.cz
 30. Ověřená online identita

  Prokazování totožnosti na internetu nikdy nebylo snazší. Účet mojeID je bezpečný a přihlásíte se s ním ke službám soukromého sektoru i veřejné správy.

 31. fnhk.cz
  fnhk.cz
 32. Fakultní nemocnice Hradec Králové

  Fakultní nemocnice Hradec Králové

 33. elassistant.com
  elassistant.com
 34. ELA assistant - Lin&Partners

  Výhradním poskytovatel populárního ekonomického HR nástroje, zaměřeného na kompletní řešení každodenních problémů, témat a nejtěžších životních situací zaměstnance, aby nedošlo k negativnímu ovlivnění vykonávaných pracovních činností zaměstnance.

 35. mvcr.cz
  mvcr.cz
 36. Ministerstvo vnitra České republiky

  Ministerstvo vnitra bylo zřízeno na základě zákona č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy České republiky, ve znění pozdějších předpisů. Ministerstvo vnitra je orgánem státní správy pro vnitřní věci, zejména pro veřejný pořádek a další věci vnitřního pořádku a bezpečnosti ve vymezeném rozsahu, včetně dohledu na bezpečnost a plynulost silničního provozu; jména a příjmení, matriky, státní občanství, občanské průkazy, hlášení pobytu, evidenci obyvatel a rodná čísla; sdružovací a shromažďovací právo a povolování organizací s mezinárodním prvkem; organizaci voleb; veřejné sbírky; archivnictví; zbraně a střelivo; požární ochranu; cestovní...

 37. mmr.cz
  mmr.cz
 38. Ministerstvo pro místní rozvoj ČR - Domovská stránka

  Ministerstvo pro místní rozvoj ČR (MMR) patří do systému ústředních orgánů státní správy České republiky v oblastech, vymezených příslušnými právními dokumenty. Objemem svých pravomocí, kompetencí a odpovědností za správu finančních prostředků hraje ve státní správě významnou roli. Ministerstvo bylo zřízeno s účinností od 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy ve věcech: regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a realitní činnosti, pohřebnictví.

 39. ministerstvozdravotnictvi.cz
  ministerstvozdravotnictvi.cz
 40. Ministerstvo Zdravotnictví.cz - Neoficiální stránky zdravotnictví. Seznam lékáren, poliklinik, léků a nemocí.

  Neoficiální stránky zdravotnictví. Seznam lékáren, poliklinik, léků a nemocí.