Top 7/7 Alternatives to lajmifundit.al

 1. lajmifundit.com
  lajmifundit.com
 2. Lajmi i fundit - Sjellim lajmet e fundit nga Shqiperia në kohë reale

  Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit

 3. infoshqip.com
  infoshqip.com
 4. InfoShqip.com - Lajmet e fundit shqip

  InfoShqip.com ju sjell lajmet e fundit shqip në kohë reale nga vendi, rajoni dhe bota. , Lajmet e fundi politike, sportive, ekonomike e kulturore.

 5. botasot.al
  botasot.al
 6. Bota Sot News | BotaSot.al destinacioni me i mire i lajmit flash

  www.botasot.al ju sjell lajmet me te fundit nga nga Shqiperia, Kosova, Gjermania, Zvicra dhe USA. Bota Sot .al eshte gazeta juaj online per lajme flash.

 7. arenamediale.tv
  arenamediale.tv
 8. Lajmet e fundit - ArenaMedia & Production - ArenaMedialeTV

  ArenaMedia - ArenaMediale: Portal me lajmet e fundit shqip Lajme nga Kosova, rajoni e Bota. Themeluar: OJQ "ARENA"-2018. Mbahet: Studentët e gazetarisë

 9. lajmet.com
  lajmet.com
 10. Lajmet.com | Qendra Informative Shqiptare "Liria" - Lajmet e fundit, lajme, albanian, te reja, Shqip, lajmet kryesore, maqedoni, kosove, shq

  Lajme, lajmet e fundit, lajmet me te reja, lajmet lokale, lajmet me te reja nga maqedonia, lajmet shqip nga, kosova, maqedonia, macedonia, makedonia, shqiperia, bota, ballkan, albania, politika, patriot, atdhetar, UCK, iliria, histori, lajmetshqip, tetova, tirana, prishtina, gostivar, parlamenti

 11. struga.info
  struga.info
 12. Struga LAJM - lajmet e fundit shqip, ekspres nga Struga.info

  Struga Lajm, lajmet e fundit shqip nga Struga, Maqedonia, Kosova sot, Shqipëria, sporti shqiptar, VIP shqiptare, shëndetësia, Struga Ekspres

 13. gazetamapo.al
  gazetamapo.al
 14. Lajm i fundit - Gazeta Mapo

  Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim basha sali berisha news live news 24 vrasje therje plagosje tritol saimir tahiri vetingu vettingu gjykata policia ballkanweb thashetheme vip shqiptare sondazh video foto raportoni raportoni ju Balkans Ballkan rajoni rajon lajm lajme lajmi lajmet e sotme lajmet e fundit lajme nga vendi lajmi i...