Top 20/36 Alternatives to lajmi.net

 1. albasky.com
  albasky.com
 2. ALBASKY.com – Portali ALBASKY me Lajme nga Politika, rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Shëndeti dhe Teknologjia

  Portali ALBASKY me Lajme nga Politika, rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Shëndeti dhe Teknologjia

 3. mejdani.com
  mejdani.com
 4. Gazeta Mejdani | Informohu i pari

  Informohu i pari për lajmet më të reja nga: Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi, Shkenca dhe shumë të tjera vetëm tek Gazeta Mejdani

 5. shqiptarja.com
  shqiptarja.com
 6. Shqiptarja.com - Media më e besueshme në Shqipëri

  Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e cështjeve të rëndësishme kombetare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarë më të mirë investigativ të medias shqiptare.

 7. argumentum.al
  argumentum.al
 8. Argumentum, Lajmet e fundit nga Shqiperia dhe Ballkani

  Analiza, Opinione nga ekspertë dhe autorë të njohur per lajme nga Shqiperia dhe Ballkani

 9. teksteshqip.com
  teksteshqip.com
 10. Tekste Shqip

  Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.

 11. insajderi.com
  insajderi.com
 12. Lajmet e Fundit - Gazeta Online INSAJDERI

  Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.

 13. gazetaolle.com
  gazetaolle.com
 14. Gazeta OLLE - Portali Sportiv

  Gazeta OLLE është krijuar për publikun sport-dashës në Kosovë dhe kudo që janë shqiptarët, me qëllim të informimit me lajmet e fundit nga sporti vendor dhe ndërkombëtar.

 15. eduasportin.com
  eduasportin.com
 16. 𝗘𝗱𝘂𝗮𝘀𝗽𝗼𝗿𝘁𝗶𝗻 : Lajme Sportive | Rezultatet Live | Parashikime

  Lajme sportive, rezultatet live, parashikime futbolli, statistika ndeshjesh, futbolli dhe lajme të tjera sportive doi gjeni në Eduasportin. Lajmet e fundit nga sporti kategori ; futbolli, basketbolli, sporte te tjera, shëndet, argëtim dhe video sportive.

 17. telegrafi.com
  telegrafi.com
 18. Portali Telegrafi.com

  Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.

 19. xlpress.tv
  xlpress.tv
 20. Lajmet e Fundit - XL Press Communications Media

  XL-Press eshte portal informativ i cili sjell lajmet me te reja nga vendi, bota, sporti, teknologjia, ekonomia, jeta etj.

 21. ata.gov.al
  ata.gov.al
 22. Lajme - Agjencia Telegrafike Shqiptare

  E vetmja Agjenci Kombëtare e Lajmeve në Shqipëri, e krijuar mbi 70 vjet më parë. Gazetarë që infromojnë çdo ditë për ngjarje nga politika e përditshme, ekonomia, jeta social-kulturore,sportive. Ekspertë dhe specialistë të fushave të ndryshme që përzgjedhin dhe analizojnë informacionet si dhe përgatisin biografi, dossier, dhe axhenda.

 23. literal.media
  literal.media
 24. Literal Media

  LITERAL.MEDIA është medium që ofron lajme dhe përmbajtje literale nga dimensione të ndryshme, në gazetë elektronike, radio dhe materiale vizive.

 25. gjirafa.com
  gjirafa.com
 26. Gjirafa - Kërko në gjuhën tënde

  Gjirafa.com është makina e parë dhe më e përparuar kërkimore në Gjuhën Shqipe, e cila i ofron përdoruesve të saj gjetjen e informatave shqip nga i tërë Interneti. Përdoruesit kanë mundësi të kërkojnë më shumë se 33 milion ueb faqe Shqip nga i tërë Interneti, si dhe më shumë se 7000 lajme ditore nga të gjitha portalet shqip të infomimit. Gjirafa.com ndër të tjera ofron edhe oraret e autobusëve ndërmjet vendeve në Kosovë, Maqedoni dhe Shqipëri, si dhe parashikimin e motit për qytetet kryesore. Gjirafa.com, “Kërko në gjuhën tënded”.

 27. infosot.com
  infosot.com
 28. Infosot.com | Kape lajmin me kohë!

  Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia Portal, Informativ, Lajme, Sport, etj. Informohu i pari www,infosot,com

 29. gazetasi.al
  gazetasi.al
 30. Gazeta Si - Lajmet ndryshe

  Gazeta “Si” sjell lajmin e thelluar nga politika, financat personale, taksa, bota, argetimi dhe sporti përmes analizës, video, infografikes dhe podcast.

 31. fondipensional.com
  fondipensional.com
 32. Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve Sh.A

  Mirë se vini në faqen e Fondit Slloveno-Kosovar të Pensioneve, institucion ky që merret me menaxhimin e kursimeve tuaja pensionale dhe që operon në Kosovë që nga viti 2006 i licencuar nga Banka Qendrore e Republikës së Kosovës për të vepruar si fond pensional suplementar! Në faqen e Fondit mund të gjeni informata të shumta dhe të dobishme mbi sistemin pensional në Kosovë, si dhe informata për mënyrat se si ju mund të filloni të kurseni në mënyrë vullnetare qysh tani për pensionin tuaj. Qëllimi ynë është që ta ngrisim vlerën e kursimeve të antarëve, ti mbrojmë intereset e tyre, dhe ti investojmë mjetet në mënyrë që të kemi një kthim të mirë dhe të sigurt në investime. Kyçj...

 33. gjirafa.biz
  gjirafa.biz
 34. Gjirafa.biz

  GjirafaPikBiz është shërbim nga Gjirafa® që I mundëson përdoruesve gjetjen e mbi 30 000 bizneseve dhe pikave të interesit në Kosovë, ndërsa bizneseve ju mundëson të gjenden lehtë nga përdoruesit.

 35. gazetametro.net
  gazetametro.net
 36. Gazeta Metro

  Gazeta Metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.

 37. durreslajm.al
  durreslajm.al
 38. Lajme Durrës - Lajme Durrës

  Portali juaj i besuar!Lajmet më të fundit nga #politika #aktualiteti #showbizi #sporti në një adresë të vetme. Lexo gjithçka këtu durreslajm.al

 39. kamer-transport.ch
  kamer-transport.ch
 40. Kamer Transport - Transport Zvicer Kosovë - Shqipëri, Auto transport, Shpedicion

  Kamer Transport ju ofron shërbimet e transportit të mallrave të ndryshme nga Zvicëra për Kosovë – Shqipëri dhe anasjelltas. Transport të Automjeteve, Shpedicion. Na kontaktoni +41 763391515 | +383 43557700, [email protected]

LOAD MORE LAJMI.NET SIMILAR WEBSITES

Page:

1 2