Top 20/120 Alternatives to abcnews.al

 1. dardaniapress.com
  dardaniapress.com
 2. Ballina - Dardania Press • Lajme, Debate, Opinione, Sport dhe Kulturë.

  Dardania Press është portal i pavarur informativ-komentues, ndryshe nga portalet e tjera, me Lajme nga vendi dhe bota nga vendi dhe bota.

 3. perkthime.ch
  perkthime.ch
 4. Studio Përkthimi - Zvicër - www.perkthime.ch

  Rreth nesh Perkthime.ch është themeluar në Weinfelden, Zvicër më (1998) nga Shani Asllani, jurist i diplomuar dhe përkthyes i kualifikuar dhe profesionist. Nga viti 2001 zyra jonë kaloi selinë dhe zyret në 8500 Frauenfeld, Zvicër. Nga viti 2018 zyra jonë kaloi selinë dhe zyret në 8400 Winterthur.

 5. berati.tv
  berati.tv
 6. Berati.TV | Informimi juaj në çdo moment për ngjarjet lokale, nga vendi, rajoni dhe bota

  Informimi juaj në çdo moment për ngjarjet lokale, nga vendi, rajoni dhe bota

 7. shqip.com
  shqip.com
 8. Shqip.com - Lajmet e Fundit

  Lexoni dhe shikoni lajmet e fundit nga vendi dhe bota në të gjitha fushat. Gjithashtu, hulumtimet më të fundit nga ekipi i emisionit “n’Shënjestër” nga Shqip.com

 9. fortshpejt.com
  fortshpejt.com
 10. FortShpejt - Blej Online

  Fortshpejt është dyqani online i paisjeve teknologjike. Me te gjitha produktet në dispozicion, nga brende te mirënjohura, origjinale dhe me garancion nga prodhuesi, ofron dërgesat më të shpejta në vend.

 11. literal.media
  literal.media
 12. Literal Media

  LITERAL.MEDIA është medium që ofron lajme dhe përmbajtje literale nga dimensione të ndryshme, në gazetë elektronike, radio dhe materiale vizive.

 13. kultplus.com
  kultplus.com
 14. Faqja Kryesore - KultPlus

  KultPlus është portali i parë dhe i vetëm që i dedikohet ngjarjeve nga kultura. perfshire lajme, intervista, tema dhe opinione që lidhen me kulturën në përgjithësi.

 15. oek-kcc.org
  oek-kcc.org
 16. Oda Ekonomike e Kosovës

  Oda Ekonomike Kosovës (OEK), është organizatë profesionale e themeluar në vitin 1962 nga Kuvendi i Kosovës. OEK-u është organizatë profesionale e pavarur, jopolitike dhe jofitimprurëse...

 17. mk.telegrafi.com
  mk.telegrafi.com
 18. Gazeta Shqiptare ne Internet – Lajmet e fundit Shqip » Telegrafi Maqedoni

  Faqja zyrtare në Facebook e portalit informativ Telegrafi Maqedoni. Lajmet e fundit nga Maqedonia, Shqipëria, Kosova dhe Bota.

 19. joq-albania.com
  joq-albania.com
 20. JOQ Albania

  Krijuar më 5 shkurt 2010, joq-albania.com është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë materialet? Nga ju dhe komuniteti. Përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë.

 21. shqiptarja.com
  shqiptarja.com
 22. Shqiptarja.com - Media më e besueshme në Shqipëri

  Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e cështjeve të rëndësishme kombetare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarë më të mirë investigativ të medias shqiptare.

 23. alta.al
  alta.al
 24. Alta ne Milano

  Alta Group është një nga Kompanitë më të mëdha në Shqipëri në sektorin e importit dhe tregëtimit të lëndëve të para dhe pajisjeve për Pastiçeri, Furra Buke, Industri Ushqimore, Akullore etj.

 25. ubt-uni.net
  ubt-uni.net
 26. Ballina

  UBT është lider në Kosovë në ofertën arsimore, cilësisë, inovacion dhe teknologji dhe mbetet destinacioni primar në biznes, teknologji dhe inxhinieri

 27. gazetaolle.com
  gazetaolle.com
 28. Gazeta OLLE - Portali Sportiv

  Gazeta OLLE është krijuar për publikun sport-dashës në Kosovë dhe kudo që janë shqiptarët, me qëllim të informimit me lajmet e fundit nga sporti vendor dhe ndërkombëtar.

 29. infoshqip.com
  infoshqip.com
 30. InfoShqip.com - Lajmet e fundit shqip

  InfoShqip.com ju sjell lajmet e fundit shqip në kohë reale nga vendi, rajoni dhe bota. , Lajmet e fundi politike, sportive, ekonomike e kulturore.

 31. exportpages.al
  exportpages.al
 32. B2B-Plattforma e Exportpages - Kërkimi i prodhuesit & furnitorit

  Platforma B2B Exportpages ➦ Panairi i eksportit online në 32 gjuhë është më shumë se vetëm një libër adresash digjitale! Gjeni prodhuesit ✔ furnizuesit ✔ dhe ofruesit e shërbimit ✔ me anë të Exportpages dhe krijoni kontakte të reja të vlefshme ➦ Exportpages bashkon eksportuesit dhe importuesit nga e gjithë bota!

 33. sputnik.al
  sputnik.al
 34. Kurse në Shqip & Zgjidhje Ushtrimesh | Sputnik.al

  Sputnik është një platformë edukative e fokusuar në krijimin e kurseve mbi programimin dhe matematikën, dhe në zgjidhjen e ushtrimeve të lëndëve në gjimnaz.

 35. lajm.co
  lajm.co
 36. Lajm.co – Lajmet e fundit nga vendi dhe bota

  Lajmet e fundit nga vendi dhe bota

 37. webm.news
  webm.news
 38. Webmagazina News – Lajmet me te fundit nga vendi dhe bota

  Lajmet me te fundit nga vendi dhe bota

 39. vizionplus.tv
  vizionplus.tv
 40. Vizion Plus /Show, Argetim, Humor, Informacione nga vendi e bota

  Show, argetim, humor, seriale, filma, news, informacion nga vendi dhe bota

LOAD MORE ABCNEWS.AL SIMILAR WEBSITES